page

Партнери про нас
Ось таку листівку ми отримали від наших партнерів - інтернет-магазину з продажу мобільних телефонів mobilluck.com.ua :


Відгуки директорів магазинів, де працюють кредитні експерти «Фінансового брокера» 


Результат продажу магазина на 100% залежить від кредитних експертів 
Я з упевненістю можу сказати, що результат продажу магазина на 100% залежить від кредитних експертів, оскільки продажі в кредит становлять майже половину нашого товарообігу. А кількість схвалених кредитів на 80% залежить від правильної роботи кредитних експертів. Їх завдання - спільно з персоналом магазину досягти високих результатів по кредитуванню плюс на щоденній основі залучення клієнтів. Ми з кредитними експертами «Фінансового брокера» працює більше місяця, але їх прагнення до роботи дуже радує. Наших кредитних брокерів звуть Ірина та Марина. Їх унікальність полягає в тому, що у кожної з них знає індивідуальний підхід до кожного клієнта, жоден з них не залишається без їх грамотної консультації. Вони завжди запропонують покупцеві найбільш вигідний для нього кредитний продукт. Я завжди намагаюся підтримувати своїх кредитних експертів у всьому. Ми прекрасно спілкуємося і взаємодіємо, будуємо плани по розвитку і залучення клієнтів. Я дуже пишаюся за їх відмінну роботу по сателітам.
  Тетяна Маркова, сателіт, м Пологи, Запорізька область

"Секунда" з Фінансовим Брокером 
У нашому магазині все частіше оформляють покупки в кредит. Українське споживче кредитування розвивалося в повній залежності від динаміки нашої економіки. Споживче кредитування не може перебувати поза контекстом загального кредитування в банківській системі за його ставками. Коли клієнт цікавиться даною можливістю кредитування, ми розповідаємо загальну інформацію, оформляємо рахунок-фактуру і направляємо до кредитного експерта «Фінансового брокера», який детально пояснює всі умови і вигоди. Брокери дуже допомагають нам. Звичайно буде зручно, якщо ми зможемо давати клієнту рекламну брошуру з даною послугою та детальною інформацією про неї. 

Лілія Лещенко, Завідуюча магазину «Секунда» ТРЦ «Космополіт», м.Київ


Подяка від Степана Теофілійовича
Сьогодні ми поділимося відгуком від нашого «сателіта» "ПП Борейко Степана Теофілійовіча", власника магазину "Будівельні матеріали". У магазині є чотири відділи: побутова техніка, сантехніка, світильники та ін. матеріали. Він розповів про роботу кредитних брокерів у нього в магазині.

Ірина Демчук, кредитний експерт,
магазин "Будівельні матеріали",
м. Радехів, Львівська обл. 
«Це дуже великий плюс для нашого магазину, кредитна точка, а саме ваш «Фінансовий Брокер», - розповів підприємець. - Багато людей не мають можливості купити за готівку, але мають можливість оформити на місці кредит на наш товар. Старанна експерт Ірина (фінансовий брокер) робить все для того, щоб було багато покупців, і я задоволений роботою кредитора. Завдання експерта вміло рекламувати, а завдяки Ірині багато з далеких сіл і містечок нашого району дізналися про наш магазин, проводяться загальні промоакції, спільні реклами. Також я задоволений тим, що ваші фахівці мають можливість оформляти кредит на кілька банків: це великий плюс і велика ймовірність на узгодження. У порівнянні з іншими банками, ваша компанія довше співпрацює з нами. Мені дуже приємно з вашою компанією і надалі співпрацювати, ви хороший і надійний партнер!».  

Борейко Степан, приватний підприємець,
магазин "Будівельні матеріали",
м. Радехів, Львівська обл. 

Відгуки директорів магазинів, де працюють кредитні експерти «Фінансового брокера» 


Теплі слова з Вінниці
-З проектом "ФінБрокер", ми вже знайомі майже 4 роки,- розповів директор магазину "Фокстрот" з Вінниці, - за цей час ми подружилися, і я з упевненістю можу сказати, що кредитні брокери корисні в торговому залі, завжди приємно працювати з професіоналами своєї справи. Дівчата завжди проведуть якісну консультацію, не тільки своїх продуктів, а й проходять акцій магазину, так само вигоду від придбання наших сервісів. Не було б їх, не було б таких високих показників.  

55% обороту магазина - кредити, і дуже зручно, що заявка йде відразу на 5 банків, і майже всі клієнти йдуть з кредитом. Частка відмов мінімальна, дівчатка вміють знайти підхід до кожного клієнта. На нашому магазині працює 3 брокера. Оля, Таня і Марина показують прекрасні результати своєї роботи. 


Доценко Євген, Директор магазина «Фокстрот» у Вінниці  

50% успіху залежить від кредитних експертів
Я з упевненістю можу сказати, що результат магазину на 50% залежить від кредитних експертів, оскільки продажі в кредит становлять майже половину нашого товарообігу. А кількість схвалених кредитів на 80% залежить від правильної роботи кредитних експертів. Їх завдання - спільно з персоналом магазину досягти високих результатів по кредитуванню, збільшити кількість схвалених рахунок-фактур, тим самим збільшуючи і свій особистий дохід, брати участь у залученні кредитного трафіку і консультувати клієнтів за вигідними кредитними пропозиціями.  

Наших кредитних брокерів звуть Оля і Олена. Їх унікальність полягає в тому, що у кожної з них індивідуальний підхід до кожного клієнта, жоден з них не залишається без їх грамотної консультації. У будь-якій ситуації вони запропонують покупцеві найбільш вигідний для нього кредитний продукт. Також, вони дуже тісно взаємодіють з персоналом магазину, на зборах беруть активну участь в обговореннях, пропонують свої ідеї щодо залучення кредитного трафіку. Активно працюють в залі, консультуючи клієнтів за кредитними продуктами.  

Я завжди намагаюся підтримувати своїх кредитних експертів у всьому. Ми прекрасно спілкуємося і взаємодіємо, часто обговорюємо плани магазину і стратегію їх досягнення. Я дуже вдячна їм за хорошу роботу і 100% залученість в бізнес-процеси магазину. 


Наталія Скворцова, Директор магазина «Фокстрот» місто Ніжин

Експерти справляються на 100%
Однозначно можу сказати, що без зусиль фінансових брокерів наш результат був би менше відсотків на 60. Їх завдання зацікавити клієнта кредитними продуктами, утримати, надихнути на покупку тут і зараз - справляються на 100%. Оскільки магазин новий, йому необхідно розвиватися і напрацьовувати клієнтську базу, а для того щоб успішно розвиватися і виходити на новий рівень, необхідно мати якості професіоналів, наші кредитні фахівці-справжні профі. За період роботи магазину, багато клієнтів повертаються, а це і є підтвердженням того, що кредитні брокери сприяє розвитку магазину. Наших брокерів звуть Ольга і Христина. Кожна людина унікальна по-своєму, але наші брокери самі унікальні, вони наділені дуже хорошими якостями: привабливість, комунікабельність, витримка, стійкість до стресів, націленість на результат, дар переконання, почуття гумору. Приємно працювати в такій команді.


Один випадок був на днях: клієнтові прийшло позитивне рішення з підвищеним першим внеском 50%, клієнт збирався йти до конкурента, у якого умови кредитування набагато м'якше, але завдяки зусиллям співробітника брокера клієнта вдалося переконати внести ПВ і оформити операцію у нас. При цьому клієнт залишився дуже задоволений хорошим обслуговуванням і професіоналізмом. На щоденній основі спілкуємося, обговорюємо стратегії, ставимо плани на день по продажам в кредит, на зборах спільно з співробітниками брокера доводимо інформацію продавцям про зміни в кредитуванні, акціях. Зам. директора Юлія Фастовець магазину «Фокстрот» г. Запорожье

Слова вдячності з Хмельницького
Без сумнівів можу сказати, що робота експертів ФінБрокера корисна для досягнення цілей і підвищення показників магазину. Мій магазин працює як добре налаштовані годинник і кредитні експерти ФінБрокера є невід'ємною частиною цього механізму. У моєму магазині працюють 3 брокера: Христина Березюк, Наталя Гича і їх наставник і лідер Олеся Шевчук. 

На мою думку, на моєму магазині працюють кращі брокери міста Хмельницький, це вже складений колектив, який розуміє продавців з півслова, іноді помічаю, як продавці спілкуються з брокером одними жестами. Результат липня місяця - це прямий показник роботи брокерів, так як частка кредитних продажів на моєму магазині перевиконується на 4,22%. Брокери беруть активну участь в роботі магазину і в спільний відпочинок Фокстроту, беруть участь в ранкових зборах, на яких ми обговорюємо не тільки планові показники магазину, але і планові показники Брокера. Адже ми одна команда і повинні працювати на загальний результат як «Фокстроту», так і «Фінансового Брокера». 


Артем Слободян, директор магазину «Фокстрот» м. Хмельницький