page

Для банківПереваги роботи з «Фінансовим Брокером» для банків та інших фінансових установ

Система, яку пропонує «Фінансовий Брокер», дозволяє банкам та іншим фінансовим установам домогтися наступних результатів:

1. Оптимізація витрат. Відпадає потреба наймати і навчати співробітників, що видають кредити безпосередньо в магазинах. Адже в торгових точках, де здійснюється оформлення будь-якого виду кредиту, страхових і карткових продуктів, роботою з клієнтом і документами займається співробітник «Фінансового Брокера».
Із досвіду в ритейлі: «Фінансовому Брокеру» за рік роботи вдалося заощадити оплату праці в середньому 248 співробітникам одного банку.

2. Збільшення клієнтської бази. Кожна кредитна заявка, оформлена співробітником «Фінансового Брокера» в будь-якій точці країни, автоматично потрапляє до всіх банків-партнерів. Таким чином, Ваша клієнтська база зростає паралельно зі збільшенням кількості запитів на кредит.
Із досвіду в ритейлі: за рік «Фінансовий Брокер» збільшив клієнтські бази кожного з партнерів більш, ніж у 2 рази.


3. Розширення пізнаванності банку. Підключаючись до «Фінансового Брокера», Ваш банк буде автоматично представлений у всіх торгових точках, де працюють наші кредитні фахівці. Присутність у більшій кількості магазинів (в тому числі – у невеликих містах) також дозволяє істотно розширити географію роботи банку.
Із досвіду в ритейлі: для деяких фінансових партнерів «Фінансовому Брокеру» вдалося збільшити кількість точок продажів послуг у 3 рази!