page

Карткові продуктиФінансовий Брокер» вдало втілює в життя навіть найсміливіші ідеї. Нещодавно ми розширили портфель своїх продуктів послугою «Картковий продукт». Тепер, щоб оформити платіжну картку, не обов'язково відвідувати сам банк, цю послугу вам надасть фінансовий брокер.

Сьогодні ми активно працюємо над розширенням списку банків-партнерів і разом з тим пропонуємо нашим клієнтам стати володарями цих карт.

Наприклад, якщо клієнт планує отримати товарний кредит, фінансовий брокер запропонує йому оформити карту «Альфа Банку».

Особлива перевага такої карти – універсальність: крім позики і банківських переказів з цим продуктом клієнти автоматично стають учасниками бонусної програми й одержують знижки від покупок у мережі партнерів МАХІ. А це – майже 20 партнерів сфери розваг, краси й здоров'я, магазини одягу, техніки та електроніки, товари для дому і заправки, ресторани та багато інших закладів.

Виключним плюсом такої картки є спрощена система встановлення кредитного ліміту: він визначається автоматично і без звернення до банку після повного погашення попереднього боргу.

Подібна конвергенція карткових можливостей чекає і тих клієнтів проекту «Фінансовий Брокер», які вирішили оформити кобренд картку. У цьому банківському пакеті об'єдналися спеціальні умови користування кредитними коштами, інтернет-банкінг і спеціальна програма лояльності від однієї з торгівельних мереж.