page

Новини20 травня - День банківських працівників України


Тренінги. Сезон в Туреччині тільки починається 
У Туреччині в квітні все спокійно, повільно, але ґрунтовно готуються до приїзду туристів. На такій позитивній ноті минуло й наше навчання. 5 днів ми займалися підготовкою співробітників і вивченням всіх пропозицій, які ми можемо запропонувати українським туристам. Анталія, Кемер, Сіде, Авсалар і інші міста півдня Туреччини готові! Широкий вибір хутряних і шкіряних виробів, золота і платини і високий рівень сервісу може запропонувати ця країна. Не потрібно економити і збирати гроші для покупок цих виробів, відвідуючи Туреччину. Громадяни України можуть оформити будь-який з цих виробів в кредит через компанію «Фінансовий Брокер». 

Три тренінги 

Відразу 3 тренінги "Сучасні фінансові рішення" для новачків відбулися в торговій мережі «Фінансовий Брокер - Експрес» в Миколаєві, Черкасах і Полтаві. В активному, доброзичливому і продуктивному режимі фахівці опрацювали основні напрямки в роботі кожного експерта: Як ефективно організувати залучення клієнтів і сателітів? Як правильно провести консультацію? Як працювати з запереченнями? Які є нюанси при закладі заявок в ПО брокер? З якими форс-мажорами стикаються експерти і як діяти в цих "стресових" ситуаціях? Ці та багато інших питань були опрацьовані учасниками. Новачки ділилися своїми побоюваннями і переживаннями по роботі, а досвідчені співробітники розповідали секрети майстерності.

Профі управління - генерують рішення 

В останній день січня в компанії «Фінансовий брокер» проходив тренінг для Керівників Груп мережі «Фінансовий Брокер-Фокстрот». Темою тренінгу, який провела тренер компанії Ніна Доброгорская, стала: «Персональна ефективність». На ньому наші керівники груп дізналися, як чітко ставити завдання, як виділяти пріоритети, які існують інструменти планування. А також обговорили що таке "поглиначі часу" і як з ними боротися, розібралися як побудувати власну систему управління часом. І по закінченню тренінгу всі учасники знайшли для себе «самомотивацію» для поліпшення показників і звичайно ж персональної ефективності. 


А також 1 і 2 лютого пройшли з'їзди Регіональних Менеджерів мережі «Фінансовий Брокер-Фокстрот» та мережі «Фінансовий Брокер-Експрес» під девізом «Профі управління - генерують рішення». В рамках зборів учасники провели аналіз результатів роботи 2017 року, визначили стратегію на 2018 і намітили шляхи підвищення ефективності основних бізнес процесів Компанії. Всі співробітники компанії «Фінансовий Брокер» ініціативні і амбітні, які не схильні зупинятися на досягнутому, це люди, які прагнуть зробити прорив у розвитку особистої кар'єри і Компанії. А саме проведення подібних заходів мотивує співробітників працювати ще старанніше і звичайно ж бути націленими лише на позитивний результат.

Продовжуємо рости

На кінець року присутність "Фінасово брокера" на просторах України становить 453 торгові точки. На початку Нового року може і до півтисячі доберемося? Як думаєте?

Посилання на карту 

"А ми на стилі!"

Компанія «Фінансовий Брокер» - це велика і дружна команда, постійно відчувається прагнення до роботи і командний дух! Кожен з членів нашої команди - це частина пазла: унікальна, цікава - з якого складається найкраща команда!
Тому редакція корпоративного журналу «ПодКЛЮЧайся!» систематично організовує фотоконкурси для своїх співробітників.
Адже наші частини пазла - яскраві, красиві, веселі, креативні!
Ми вже побачили нашу прекрасну жіночу половину в яскравих фарбах весняних квітів фотоконкурсу «ФінброкерВЕСНА», підняли заряд бадьорості фотоконкурсом «Активне літо ФінБрокера», а для того щоб зрозуміти, що ще прикрашає людину в колективі компанії «Фінансовий Брокер», 27 жовтня ми оголосили для своїх співробітників фоконкурс «А ми на стилі!»
Обов'язкова умова - на фотографії повинно бути відображено будь-яка активність на тему «Здоровий спосіб життя».
Як виявилося, хтось із наших колег катається на крутому мотоциклі, а хтось активно грає в волейбол - історії про це і не тільки читайте нижче:

Потапова Христина, кредитний експерт мережі «Фінансовий Брокер - Фокстрот», м.Чернігів:
- Величезний внесок в мій особистий стиль, зробило захоплення всього мого життя - їзда на мотоциклі.
Основним атрибутом одягу рядового мотоцикліста є мото-екіпірування. Останнє - це не тільки підкреслення стилю мотоцикліста, це в першу чергу - необхідність, яка може врятувати "вершника" двоколісного життя. Як казав один з моїх мото-братів: "Екіп потрібен всього один раз в житті. Тільки ти ніколи не знаєш, коли саме настане цей момент". І я дійсно переконалася в цьому "на своїй шкурі", але це «зовсім інша історія» ...


Дівчина, дуже круто виглядає в мото-амуніції. Не важливо, за кермом мото або просто стоячи біля нього, притягує погляди перехожих.

Спосіб життя середньостатистичного байкера не назвеш "здоровим". Швидше навпаки, після чергового мото-зльоту з кіловатами гучної музики і хронічним недосипанням - людині не завадило б пройти курс "реабілітації")) Але тим не менше, щоб їздити на мото - потрібно мати відмінне здоров'я. Це не машина, в якій сидиш на попі рівно. На наших "європейських" дорогах іноді складається враження, що хребет просто висиплеться в штани)

Не мало в нашому оточенні і мотомандрівників. Серед них і я)
У 2012 році стрибнувши на корейський спорт-байк Hyosung 250 GT-R я вирушила в захоплюючу подорож за маршрутом Чернігів-Колпіно (Ленінградська область), проїхавши на добу 1 100 км! У тому ж році була відзначена нагородою від нашої чернігівської мотоспільноти "ЖЖ-2012".


Сидорова Лілія, кредитний експерт мережі «Фінансовий Брокер - Фокстрот», м Кіровоград:
- Життя в сучасному світі не можна назвати спокійним. У новинах раз у раз розповідають жахливі речі: невдачі і інші стреси, які не роблять наше життя цікавішим. Але не все так погано, коли напругу можна зняти за допомогою улюбленого заняття - хобі!

Можна сказати, з повною гарантією: хобі - це те, що допомагає людині зробити його життя насиченим і різноманітним. До того ж, хобі - прекрасно впливає на психологічний стан. Вчені вже давно довели, що захоплені люди менше страждають неврозами!

Улюблене заняття, яким людина займається з великим задоволенням і радістю, це те, що приносить йому масу позитивних емоцій, особливо якщо рідні і близькі схвалюють і радіють разом з ним. Хтось любить збирати марки або монети, вишивати, в'язати, танцювати, займатися йогою, футболом або їздити на риболовлю ... І ще багато чого, що по-справжньому необхідно, щоб відчувати себе щасливим і здоровим ...

А я просто обожнюю готувати !!! :)

Адже так приємно дивитися, як рідні і близькі наминали приготовлену тобою смакоту, а гості запитують рецепт)))Кривицька Анна, кредитний експерт мережі «Фінансовий Брокер - Експрес», Чернігівська обл., Смт. Козелець:

- Чому ми займаємося спортом? Заняття спортом приносять не тільки фізичне, а й моральне задоволення. Кожен може знайти собі спорт до душі. Будь то новачок або людина, вже займається спортом, або навіть професіонал: будь-яка людина може знайти себе в спорті, на якому рівні він би не перебував. Привабливість занять спортом полягає в тому, що він об'єднує всі рівні підготовки. Тиждень за тижнем ви будете помічати зміни, що відбуваються з вашим тілом і здоров'ям в цілому.


Мій улюблений вид спорту - Sky Jumping!
SKY Jumping - фітнес на батутах, - безсумнівна новинка, де кожен стрибок з користю!
Ні для кого не секрет, що стрибки є одним з найбільш енерговитратних вправ. Для мене заняття SKY Jumping, завдяки моєму тренеру Ірині Баштан - стало заняттям від якого я отримую задоволення і набираюся багато енергії та позитиву. За два місяці тренувань я скинула 12 кг.
Займіться спортом вже сьогодні!

Шумська Оксана, кредитний експерт мережі «Фінансовий Брокер - Експрес», Львівська обл., Г.Камьянка-Бузька:
- У вільний від роботи час я люблю грати у волейбол. Це одне з улюблених занять спортом.


Висоцька Сніжана, кредитний експерт мережі «Фінансовий Брокер - Експрес», Кіровоградська обл., м. Долинська:
- Захоплююсь велоспортом. 
На даному фото зображено участь у  веломарафоні, який проходив місцями промислової спадщини та унікальних об'єктів, аналогів яких немає в Європі, під назвою - «Залізна сотня»! Даний захід відбувся 09.09.2017 року в .м. Кривий Ріг, де я посіла 3 місце у своїй категорії!


Семенчук Анна, кредитний експерт мережі «Фінансовий Брокер - Фокстрот», м.Кривий Ріг:
- Ми з чоловіком не любимо сидіти на місці. Піші прогулянки і походи для нас дуже захоплююче заняття. Буває так, займаємося домашніми справами, і раптом, ні з того ні з сього, чоловік каже: "Дружино збирайся, ми йдемо в похід!" Я збираюся, і ми вирушаємо в маленьку подорож. З собою ми беремо нашого пса Рея, з ним будь-який похід стає набагато яскравішим і цікавішим, він ніколи не дає нам засумувати.На свіжому повітрі знаходитися не тільки корисно, але й дуже приємно. Іноді ми розводимо багаття і заварюємо чай. В піші прогулянки ми ходимо в будь-який час року, не дивлячись на погоду, будь-яка погода по-своєму прекрасна. А зовсім недавно я вирішила зробити наші походи більш просунутим, для цього я скачала і встановила програму крокомір для здійснення GPS прогулянок (це дуже зручна і корисна штука, всім рекомендую, за статистикою 10 000 кроків вважається показником здорового способу життя). Бажаю всім знайти своє захоплення в спорті, це дуже надихає і відновлює сили!

Майструк Валентина, кредитний експерт мережі «Фінансовий Брокер - Експрес», Вінницька обл, смт. Літин:
 - У кожної людини є заняття, яке приносить йому задоволення, мені приносить задоволення дарувати радість і позитив людям! Моє хобі - виготовлення різних тортів, які приносять радість і задоволення моїм рідним і знайомим. Перші мої подвиги в кондитерській справі були ще в юності. Все почалося з того, що я замовила декорований торт для своєї племінниці на день народження і понеслося .... Після цього я загорілася ідеєю декорування тортів. Почала вивчати інтернет, почала пробувати. Мій перший декорований торт був для мами на день народження, потім для синів, для чоловіка, потім для друзів, а потім пішло для знайомих, для знайомих цих знайомих і т.д. Після певного періоду, зрозуміла, що хочу більшого, загорілася і це стало моїм хобі. Я закохалася в ці торти, коли я їх роблю, я морально відпочиваю, хоч за часом виготовлення одного торта займає дуже багато часу, але задоволення я отримую набагато більше. Навіть працюючи за кордоном в Польщі, я і там робила торти для поляків! У них такого немає і для них це було диво. Море задоволення отримувала, і я і вони. Я на цьому не зупиняюся, вчуся постійно, стежу за новинками, я самовдосконалююсь. Мій найбільший критик - це я сама.Боже! Что за чудо-торт!!!Так и прыгает мне в рот!
Торт с мастикой высший класс, как он радует мой глаз!
Много тортов в жизни было, покупных и заказных,
Вкусных, пышных и красивых, очень ярких, сказочных.
Тортик Мишка, тортик Барби, торт Машинка и Миньон,
Ну а торт на свадьбу сына – САМЫМ ЛУЧШИМ будет он!
Повидала я не мало, но есть тайная мечта -
Торты создать   Сынам на Свадьбы -  вот такая есть мечта! 
Не сыскать такой картинки, ведь родился он в душе.
Я о нем мечтаю очень, вижу я его во сне.
В тортике замрет мгновенье, музыка рождает вновь
В звуках ветра дуновенье, Счастье, Нежность и Любовь...
Ах, о тортике волшебном, не устану я мечтать,
И случится непременно, нужно только очень ждать...Розширення торгових точок на території України

"Фінансовий брокер" не зупиняється на досягнутому, а продовжує розростатитися по всій території України. Це карта присутності станом на початок жовтня 2017 р. Зараз таких точок налічується більше 500. Далі - більше!
Посилання на карту

Нове туристичне страхування для Фінброкера

З 18 вересня партнер «Фінансового Брокера» - СК Арсенал Страхування підключає для клієнтів новий страховий продукт «MultiTravel». Це туристичне страхування для убезпечення громадян під час подорожей по всьому світу. Нова страховка бере під захист життя та здоров'я Страхувальника. Франшиза не застосовується та є страхові ризики: оплата медичних витрат при наданні невідкладної та екстреної стаціонарної допомоги (послуги и медикаменти), репатріація в разі хвороби (або в разі загибелі). Територія, на яку поширюється дія страхування - Шенгенська зона та увесь світ. 


З програмою страхування «MultiTravel» у клієнтів «Фінансового Брокера» є ряд переваг, а саме – можливість вибрати вартість продукту в залежності від запланованих країн відвідування, зручність отримання грошових коштів – сервісна компанія самостійно перерахує необхідну суму для компенсації витрат, продукт розрахований на необмежену кількість візитів до інших країн протягом року загальною кількістю до 30 днів і звичайно простота оформлення та легкість використання! - Ми разом із СК Арсенал Страхування створюємо умови безпечності подорожей для наших клієнтів, - сказала Тетяна Віканова, коментуючи новий страховий продукт. – Сподіваємося, наші зусилля щодо пропозиції нового продукту будуть оцінені та сподобаються клієнтам.

Поповнення у програмі "Брокер онлайн"

Брокерська мережа «Фінансовий Брокер» продовжує проект, спрямований на задоволення потреб клієнтів, які бажають придбати в кредит товари в ряді інтернет-магазинів України. За літній період до програми - «Брокер онлайн» підключили кілька інтернет-магазинів. Раді представити вам наших нових партнерів: 

mobilluck.com.ua (http://www.mobilluck.com.ua/info.php?page=credit) 

mebelok.com (https://www.mebelok.com/payment-by-installments/) 

wmarket.com.ua 

coffee-shop.net.ua (http://coffee-shop.net.ua/credit) 

ok-moto.com 

motoshop.ua 

marketalfa.com.ua/cifra-plus.com.ua 

inflatableboats.me 

agrus.kiev.ua 

iroomstore.com.ua 

bloknotik.od.ua 

hofo.com.ua
(сегмент матраци) 


- Тепер ще більше он-лайн-покупців отримають просту й легку процедуру оформлення кредитів у інтернет-магазинах, - говорить Тетяна Віканова, виконавчий директор компанії «Фінансовий Брокер». – Продовжуємо експансію в он-лайн торгівлю, адже це перспективний простір для розвитку нашої компанії. 

Фінансовий брокер розширюється

Обновлена карта нашої присутності на території України у липні.

 У нас уже 419 торгових точок:)  

ID-паспорта дадуть нам 5% клієнтів

За статистикою, на сьогоднішній день близько 5% населення мають такий паспорт, і у частини з них є потреба в кредитах. Питання куди йти за кредитом, якщо при зверненні до відділення найближчого банку, клієнт отримує відмову в оформленні, тому що таку функцію банк ще не ввів в експлуатацію. На сьогоднішній день, тільки деякі банки, які видають споживчі кредити в Україні, реалізували видачу кредитів клієнтам з ID-паспортом. Таких сьогодні - практично одиниці ( «Ідея Банк», «А-Банк», а також компанія «Сучасний Факторинг»). 


Брокер вирішив цю проблему, реалізувавши цю можливість з тими учасниками, хто до цього вже готовий: для оформлення грошового кредиту ми запросили «Ідея банк», для споживчого - «Сучасний Факторинг». Так, це поки невелика кількість, але тепер клієнтові не потрібно шукати, де він можете оформити кредит з ID-паспортом.  

Запрацювало! Перша видача кредиту ТМ «Секунда»

На початку червня поточного року, співробітником Центрального регіону в місті Київ Егіна Мартиросян вперше був виданий кредит ТМ «Секунда». Кредит був виданий через сателіт від нашого партнера. Кредитним товаром стали наручний годинник на суму 6008, 78 грн. Ми дякуємо колегу за виконану роботу і ще раз нагадуємо, що кількість партнерів збільшується завдяки спільним зусиллям і якісній роботі! ТАК ТРИМАТИ!  1 червня «Фінансовий брокер» відсвяткував свій 4 День народження

Великий красивий торт з поздоровленнями «Фінансовому 
брокеру» передала Страхова компанія «АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ», створивши святковий настрій у співробітників київського офісу.


4 роки - це не багато і не мало. Багато чого вже досягли, але, скільки ще попереду: нові звершення,
нові партнери, нові клієнти, нові посмішки. У наступному році наша компанія святкуватиме перший ювілей - 5-річчя!  

Інтеграція додатків підприємства від Фінансового брокера Україна

Компанія «Фінансовий брокер Україна» пропонує послуги щодо інтеграції різних систем і окремих додатків, які використовуються для автоматизації діяльності організацій, в єдиний інформаційний простір.  

-Ми виступаємо не тільки як компанія з одним продуктом (нашим ПО), але й з різними послугами в сфері IT. Нашими послугами можуть користуватися всі - банки, інтернет-канали, магазини і т.д., говорить Тетяна Єшкова, начальник відділу технічної підтримки компанії «Фінансовий брокер Україна».

IT-інфраструктура великої організації (в тому числі банку) включає в себе безліч різних програмних продуктів, між якими відбувається інтенсивний обмін інформацією.  


Різні програмні рішення можуть накопичуватися і в результаті злиття, поглинання і реорганізації компаній. Часто такі проблеми виникають при утворенні холдингів, в які об'єднуються кілька компаній з уже наявними інформаційними системами. Деякі системи зв'язуються через різного виду програмні інтерфейси, деякі - через ручний або автоматизований файловий обмін. В результаті різноманітності перерахованих технологій знижується надійність експлуатації систем, збільшуються витрати на їх підтримку, розгортання, масштабування і доопрацювання. 

Для реалізації інтеграційного рішення використовується досвід, який накопичено лідерами індустрії і безпосередньо компанією «Фінансовий брокер Україна». Крім того, впровадження інтеграційного рішення дозволяє об'єднати в єдиний інформаційний простір всі підрозділи організації (як головну організацію, так і філії і розрізнені офіси). Це дозволяє централізовано контролювати глобальні бізнес-процеси великої організації з використанням єдиного інструментарію, реалізувати нові глобальні процеси або підвищити ефективність існуючих процесів, для чого раніше була відсутня технічна можливість, формувати консолідовану звітність і т.д. Подібне рішення також дуже важливо для організації, що розвивається, для того, щоб успішно конкурувати на ринку. 

Інтеграція за допомогою Web-сервісів - це найсучасніший підхід до інтеграції додатків. Він заснований на забезпеченні стандартного для Web-служб інтерфейсу доступу до програм та даних. Наприклад, використовуючи стандартний протокол доступу до об'єктів SOAP (Simple Object Access Protocol), браузер користувача може порівняти ціни на декількох сайтах і надати клієнту порівняльний звіт. 

Якщо ви скористаєтесь послугами «Фінансового брокера», то ви отримаєте: 

• Можливість здійснювати оперативне управління компанією. 
• Збереження інвестицій в навчання персоналу, наявні системи та обладнання. 
• Можливість здійснювати планомірний розвиток загальної корпоративної інформаційної системи, інтегруючи в неї функціональні компоненти, виходячи з пріоритетів розвитку бізнесу компанії і потреб функціональних підрозділів, тобто можливість синхронізувати розвиток системи з розвитком бізнесу. 
• Можливість при необхідності замінити будь-який функціональний компонент іншим, більш відповідним поточним бізнес-потребам. 
• Можливість інвестувати в розвиток інформаційних технологій не відразу, а поетапно, на кожному етапі співвідносячи вкладені кошти з отриманим бізнес-ефектом. 
• Можливість зниження загальної вартості автоматизованого робочого місця, включаючи витрати на створення системи, підтримку робочих місць і навчання користувачів. 
• Різке зниження часу збору інформації, необхідної для прийняття управлінських і бізнес - рішень. 
• Ліквідація суперечливості даних від різних служб. 
• Скорочення часу і трудовитрат на ведення облікових операцій. 
• Ведення консолідованого управлінського обліку по декільком філіям. 
• Зниження витрат робочого часу на формування проміжних звітів, на звірку інформації між підрозділами. 

Для отримання додаткової інформації зверніться в «Фінансовий брокер Україна» Broker-sup@sfr.kiev.ua
 

Газу, «Фінброкер»!

Подати заявку можна так:


- натискаємо на «товар» кнопку «купити в кредит»; 


- потрапляємо на наш віджет; - заповнюємо форму - і готово! 

Компанія «Фінансовий Брокер» сходинка за сходинкою розширюється і пропонує свої послуги в он-лайн кредитуванні своїм клієнтам. За допомогою реалізованого віджета - http://moto-moto.kiev.ua/lifan-slider-150.html - клієнт може подати одну заявку в онлайн режимі, де банки / фін. компанії будуть розглядати заявку одночасно з усіма. Протягом 30 хвилин з моменту відправки заявки клієнт отримує близько 5 рішень різних банків / фін. компаній, які готові надати цільовий кредит. Контакт-центр озвучує ряд позитивних рішень, де клієнт вибирає найбільш вигідні для себе умови. У компанії говорять, що даний сервіс дозволяє економити час клієнта, збільшити конверсію продажів інтернет-магазинів.  

- Для «Фінансового Брокера» кредитування в інтернет-магазинах дозволяє істотно розширити список партнерів, реалізувати нові сервіси та послуги, а також збільшити обсяги продажів кредитних продуктів, - каже Тетяна Віканова, виконавчий директор «Фінансового Брокера». - Брокерська схема роботи в інтернет-магазинах дозволить спростити і стандартизувати процес кредитування і для он-лайн продавців, і для клієнтів. З огляду на це, вважаємо вагомим новий проект у співпраці з банками в секторі он-лайн кредитування і значимою роль «Фінансового Брокера» в розвитку інтернет-каналів наших партнерів.  

Карта присутності в населених пунктах

У нас для вас гарні новини. Тепер у "Фінансового брокера" є карта присутність по населеним пунктам України. 


Посилання на карту 


Ви можете бачити нашу присутність в своєму регіоні і перспективи відкриття в населених пунктах, де ми ще не представлені. Дані в таблиці будуть оновлюватися в кінці кожного місяця (по підсумковій воронці місяця).  

Прискорюємося в процесі і результаті

Унікальність «Фінансового Брокера» в лютому 2017 стала ще чіткіше: наші переваги перед конкурентами у вигляді швидкості видачі рішення банку і можливості клієнта отримати рішення відразу від ряду банків посилилися комфортом. Час процесу оформлення кредиту нашим фахівцем скоротилося в 10 разів! 

Тетяна Єшкова, начальник відділу технічної підтримки компанії «Фінансовий Брокер», розповідає, що раніше процес збору інформації про клієнта був непростим і співробітники її відділу бачили проблему в тривалості обслуговування клієнта. Спочатку кредитні експерти навантажували клієнта повторними питаннями: він відповідав на питання на касі, диктував свої персональні дані (для заповнення рахунку-фактури). Потім те ж саме доводилося говорити нашому кредитному експерту для заявки на кредит і для оформлення угоди на касі вже за гарантійним листом. Гостро постало питання, як зробити цей процес максимально комфортним для клієнта? 

- За 3.5 роки роботи у нас накопичилася клієнтська база і даний функціонал став вкрай важливий для організації більш комфортного обслуговування клієнта, - говорить Тетяна Єшкова. - На початку 2017 роки ми завершили процес оптимізації та поєднали обмін даними з програмним забезпеченням мереж-ритейлерів, наших партнерів. - Тепер при зверненні клієнта, який хоч раз користувався послугами ритейлера або «Фінброкера», інформація про нього передається з одного програмного комплексу в інший, скорочуючи час обслуговування клієнта як на касі, так і при заповненні заявки кредитним експертом. 

Завдяки інновації час на обслуговування клієнта скоротився в десять разів! Час на оформлення займає від 15 до 30 хвилин. Клієнт називає свої персональні дані один раз, потім відбувається автоматичний обмін даними між двома системами. Новинку дуже позитивно сприйняли як співробітники компанії «Фінансовий Брокер», так і клієнти!  

«Фінансовий Брокер» почав роботу в он-лайн магазинах

Брокерська мережа «Фінансовий Брокер» розпочала проект, спрямований на задоволення потреб клієнтів, які бажають придбати в кредит товари в ряді інтернет-магазинів України. У листопаді до проекту долучилися магазини notus.com.ua і didi.com.ua, де споживчий кредит від ОТП Банку оформлюють фахівці «Фінансового Брокера». 

З появою цієї послуги для відвідувачів цих інтернет-магазинів істотно спрощується процес оформлення покупки товарів у кредит. - Прийнявши рішення про покупку в кредит, клієнт інтернет-магазинів notus.com.ua і didi.com.ua може подати заявку на кредит в будь-який зручний для нього час, просто натиснувши кнопку «Купити в кредит». При цьому клієнт самостійно вибирає термін оформлення продукту, розраховує вартість кредиту, підбираючи зручний щомісячний платіж і заповнюючи мінімальну анкету.


 

Після цього з клієнтом зв'язується співробітник «Фінансового Брокера» для заповнення повної кредитної заявки, - розповідає Антон Шкарупа, фахівець напрямку інтернет-кредитування «Фінансового Брокера». - Якщо покупець бажає отримати зворотній зв'язок пізніше, йому достатньо повідомити про це он-лайн, і «Фінансовий Брокер» передзвонить у зручний для нього час. Після отримання рішення про кредитування, клієнт звертається в будь-яке зручне для нього відділення ОТП Банку, щоб підписати кредитний договір, і отримує товар зручним для нього способом. 

- Для «Фінансового Брокера» кредитування в інтернет-магазинах дозволяє істотно розширити список партнерів, реалізувати нові сервіси та послуги, а також збільшити обсяги продажів кредитних продуктів, - коментує Тетяна Віканова, виконавчий директор «Фінансового Брокера». - Брокерська схема роботи в інтернет-магазинах дозволить спростити і стандартизувати процес кредитування і для он-лайн продавців, і для клієнтів. З огляду на це, вважаємо високими вагу нового проекту зі співробітництва з банками в секторі он-лайн кредитування, а також роль «Фінансового Брокера» в розвитку інтернет-каналів наших партнерів. 

У компанії говорять, що банки почали освоювати он-лайн кредитування в інтернет-магазинах не так давно - в 2012-2013 роках. За минулі 4 роки змінювалися учасники процесу, лідери серед кредиторів у даному каналі, підходи і технології процесу. За даними відкритих джерел, частка продажів товарів в кредит в інтернет магазинах за 4 роки зросла з 1,5 до 5-7%, і, на думку експертів, тренд збережеться. Основна проблема, з якою стикається й інтернет-магазин, і споживач - це різні сценарії отримання кредитів в різних інтернет-магазинах, або у різних кредиторів в одному інтернет-магазині. Для того, щоб отримати рішення по кредиту в декількох банках, клієнту необхідно надсилати заявки в кожен банк окремо, відповідати на одні й ті ж питання різним представникам банку. Це істотно ускладнює процес, і часто клієнти не згодні самостійно проходити таку процедуру. «Фінансовий Брокер» з 2013 року організовує послугу узгодження, отримання кредитного рішення і оформлення кредиту, що вигідно і для клієнта, і для банків. 

Детальніше щодо брокерської мережі «Финансовий Брокер» - на сайті http://financebroker.com.ua/

Випробування стихією

пройшла професійність нашої співробітниці – кредитного експерта компанії «Фінансовий Брокер» Ганни Слободянюк із Закарпаття.

Місію компанії «Фінансовий Брокер» – «Змінити ринок кредитування на краще!» сьогодні реалізують майже 600 наших співробітників в усіх регіонах країни. Професійні компетенції кредитного експерта Анни Слободянюк – клієнторієнтованість та уважність – буквально врятували від зубожіння її давню клієнтку.

- Одного літнього дня до мене звернулася Ганна Алексанич з проханням оформити кредит на суму 30 000 грн, – розповідає Ганна Слободянюк, кредитний експерт компанії «Фінансовий Брокер», яка працює в м. Виноградів Закарпатської області у магазині «БЕКО». – Клієнтка пояснила потребу тим, що в селі Королево сталося стихійне лихо – град наніс жахливі збитки, зруйнувавши покрівлю її будинку. З’ясувалося, що Ганна Алексанич вже мала непогашений кредит, який вона оформляла за допомогою «Фінансового Брокера». Наш кредитний експерт уважно переглянула кредитний договір і повідомила, що майно пані Ганни застраховане за програмою страхування «Експрес майно» (вартість програми складала 400 грн).

- Уважно вивчивши страховий випадок, я порекомендувала пані Ганні, не гаючи часу, дзвонити на гарячу лінію «Арсенал страхування». Клієнтка так і зробила. Протягом 10-ти днів до неї завітав представник «Арсенал страхування», який засвідчив нанесені стихією збитки та відправив всю інформацію до головного офісу в Київ.

Відтак протягом 60 днів на рахунок клієнтки було зараховано 51 950 грн! Вдячна Ганна Алексанич повернулася до своєї рятувальниці Ганни Слободянюк, аби висловити щирі слова захоплення на адресу дівчини та нашої компанії.

- Я навіть подумати не могла, що з біди мене виручить саме кредитний експерт «Фінансового Брокеру», вчасно нагадавши про страховку від «Арсенал страхування», – сказала вдячна клієнтка.

Виконавчий директор компанії «Фінансовий Брокер» Тетяна Віканова зауважила, що Ганна Слободянюк – перспективна колега, але відзначила, що цей щасливий випадок – зовсім не випадковий. «Адже співробітники компанії своєю працею щодня доводять, що послуги «Фінансового Брокеру» – беззаперечна вигода як для продавців та кредиторів, так й для споживачів!» 

«White label» – чисте бажання комфортно оформлювати кредити

12 липня 2016 року компанія «Фінансовий Брокер» привітала співробітників Platinum Bank з високими результатами роботи за програмою «White label» – оформлення грошових кредитів за допомогою програмного забезпечення «Фінансового Брокера». За період співпраці партнером було згенеровано більше 70 000 заявок на оформлення та видачу кредитів.Platinum Bank став першим партнером «Фінансового Брокера» в наданні послуги «White label». Співробітники «Фінансового Брокера» в знак подяки за плідну співпрацю передали партнерам з Platinum Bank'а символічний подарунок. Адже послуга «White label» забезпечує зручність, в першу чергу, клієнтів банку: за допомогою програмного забезпечення «Фінансового Брокера» клієнту протягом 15 хвилин допоможуть отримати кеш-кредит в його улюблених і звичних фінансових організаціях.

Програма «White label» реалізовується з жовтня 2015 року за допомогою програмного забезпечення «Фінансового Брокера» у всіх відділеннях банків і фінансових організаціях-партнерах. На сьогодні з послугою «White label» працюють 5 банків: Platinum Bank, OTP Bank, Кредит Маркет, Правекс Банк і Forward.

Клієнтам цих фінансових організацій досить запросити у відділенні банку-партнера грошовий кредит, і система «Фінансового Брокера» автоматизує процес видачі кредиту, оформляючи замовлення клієнта за допомогою спеціально створеного під послугу програмного забезпечення. У кожного банку - свої умови кредитування від 1 000 грн до 100 000 грн на термін від 6 місяців до 48 місяців. Але всіх їх об'єднує система роботи через «єдине вікно» за допомогою програмного забезпечення від «Фінансового Брокера», а значить - швидкість і комфорт в роботі з клієнтом.

Показово, що учасники фінансового ринку України швидко оцінили пропозицію «Фінансового Брокера»: наприклад, на початковому етапі партнерства з «Правекс Банк» (травень 2016 року) банк впровадив «White label» тільки в 5 відділеннях Києва, а через 2 місяці прийняв рішення масштабувати послугу на всю мережу в Україні.

Довідка:

Брокерська мережа «Фінансовий Брокер» має трирічний досвід успішної роботи з оформлення послуги кредитування в 163 магазинах торговельної мережі «Фокстрот» та 150 магазинах немережевого роздробу, а також в більш, ніж 1 500 торгових точках агентів / відділеннях банків-партнерів. Кредитні експерти «Фінансового Брокер» надають посередницькі послуги при оформленні споживчих і грошових кредитів, страхових і карткових продуктів, займаються управлінням ризиками своїх клієнтів і банків-партнерів.

З червня 2016 року за допомогою кредитних експертів «Фінансового Брокера» послуга оформлення покупки товару в кредит проводитися також в магазинах мережі «MR GROUP» в турецьких містах Кемер, Анталія, Сіде, Аланія, Мармарис і Бодрум.

Детальніше – http://financebroker.com.ua/


 Південний і міжнародний вектор «Фінансового Брокера»

Міжнародне співробітництво української компанії «Фінансовий Брокер» з турецькою торговельною мережею «MR GROUP» стартувало 22 червня 2016 року.Раніше кредитні фахівці «Фінансового Брокера» допомагали споживачам отримати споживчі кредити в мережевому та немережевому роздробі в понад 500 торгових точках України. Зараз купити товар у кредит можна буде також в магазинах мережі «MR GROUP» в турецьких містах Кемер, Анталія, Сіде, Аланія, Мармарис і Бодрум.- Спільно з мережею «MR GROUP» ми пропонуємо громадянам України, які відпочивають на популярних курортах в Туреччині, зробити максимально комфортним їхні шопінг-тури, – розповідає Тетяна Єшкова, начальник відділу IT-підтримки компанії «Фінансовий Брокер». – Ця послуга актуальна, оскільки не обмежує можливості туриста вдало поєднати відпочинок і шопінг. Кредит можна оформити на термін від 6 до 24 місяців, з можливістю отримати пільговий період на 6 місяців.

Торгова мережа «MR GROUP» працює в Туреччині з 2011 року. Спеціалізується на продажу товарів високого цінового сегменту (хутра, ювелірні та шкіряні вироби) і, крім Туреччини, успішно працюють в Тунісі і Дубай. З 2011 року з'явилася можливість продавати товар у кредит російським туристам, а з 2015 до співпраці підключилися туристи з Казахстану.

- Я вважаю, що початок співпраці з «Фінансовим Брокером» – це великий плюс для наших клієнтів і довгоочікуваний момент, – зазначив Раміль Ахмедов, співзасновник і генеральний директор «MR GROUP» (Туреччина). – Попит на покупку товарів у кредит буде, оскільки сьогодні з країн СНД до Туреччини саме з України приїжджає найбільше туристів. 

Крім того, Раміль Ахмедов зазначив, що високо оцінює професіоналізм співробітників і керівників компанії «Фінансовий Брокер»: «За мобільність і лояльність – «п'ять з плюсом», значить і результативність буде!». - Туреччина не тільки культурний, а й торговий міст між Заходом і Сходом, – зазначила виконавчий директор компанії «Фінансовий Брокер» Тетяна Віканова. – Тож ми розглядаємо нові «точки зростання» для посилення міжнародного вектору розвитку нашої компанії.

«КредитМаркет» і «Фінансовий брокер»:

рік співпраці показав зростання клієнтської бази та якості сервісу

Рік тому, 14 травня 2015 року, Фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» (ТМ «КредитМаркет») розпочала співпрацю в сфері споживчого кредитування з мережевим та немережевим ритейлом через «єдине вікно» за допомогою фахівців проекту «Фінансовий Брокер».


 
Разом партнери організували ефективну систему споживчого кредитування без присутності фахівців фінансової організації у понад 500 магазинах України, серед яких лідери торгівлі – торговельна мережа «Фокстрот» та немережеві продавці України.

За рік спільної роботи «Фінансовий Брокер» і «КредитМаркет» запустили кілька кредитних продуктів, що підвищують якість споживчого кредитування в Україні. Так, сьогодні активно працює програма експрес-кредитування, в рамках якої приватні особи можуть отримати споживчий експрес-кредит на зручний термін без застав і поручителів, а також без необхідності внесення початкового внеску. При цьому клієнт має можливість дострокового часткового або повного погашення позики без будь-яких штрафних санкцій.У 2016 році з ініціативи фахівців «Фінансового Брокера» активізувалися інтернет-програми кредитування в магазинах-партнерах. У травні цього року на популярному інтернет-майданчику www.foxtrot.com.ua стартувала програма «Pickup», провідним партнером якої став «КредитМаркет». Покупець витратить на процес онлайн-оформлення кредиту експертом «Фінансового Брокера» не більше 15 хвилин часу, адже заявка, оформлена онлайн, на момент спілкування покупця з кредитним експертом вже буде розглянута фахівцями «КредитМаркет».

- В умовах підвищення цін такі програми і продукти, які ми надаємо разом з нашим партнером, є спільною великою перевагою, - говорить Тетяна Віканова, виконавчий директор брокерської мережі «Фінансовий Брокер». - На сьогоднішній день «КредитМаркет» займає на ринку провідну позицію в інтернет-програмах кредитування і є нашим ключовим партнером щодо якісного та кількісного розвитку, вдосконалення системи споживчого кредитування на українському ринку. Разом ми беремо участь у ефективному управлінні сімейним бюджетом наших клієнтів, а це сьогодні актуально як ніколи.

Катерина Мелеш, генеральний директор ТОВ «Фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» (ТМ« КредитМаркет »), відзначаючи синергетичний ефект такого партнерства, сказала: «Результати року співпраці «КредитМаркет» з «Фінансовим Брокером» підтвердили ефективність обраної форми партнерства, що дозволяє підвищити комісійні доходи для одного партнера та розширити мережу продажів, клієнтську базу для іншого - постачальника фінансового продукту. Успішна партнерська програма вже дала можливість тисячам клієнтам «КредитМаркет» отримати якісний сервіс в партнерській мережі». 
Довідка: Брокерська мережа «Фінансовий Брокер» має трирічний досвід успішної роботи з надання послуг у споживчому кредитуванні у 163 магазинах мережі «Фокстрот» та 350 магазинах немережевого роздробу, а також в більш ніж 1000 торгових точках агентів / відділеннях банків-партнерів. Кредитні експерти «Фінансового Брокера» надають посередницькі послуги при оформленні споживчих і грошових кредитів, страхових і карткових продуктів, займаються управлінням ризиками своїх клієнтів і банків-партнерів. Детальніше - http://financebroker.com.ua/uk?url=main

Фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» (ТМ «КредитМаркет») працює на ринку України більше 7 років. Компанія є кредитною установою і має право на надання кредитів за рахунок власних і залучених коштів на підставі ліцензії Держфінпослуг України АВ № 580561 від 11.01.2012 г.

ФК «ЦФР» здійснює кредитування роздрібних клієнтів через мережу «КредитМаркет» і відділення банків-партнерів. Мережа «КредитМаркет» нараховує понад 130 відділень і точок продажів, представлених в найбільш привабливих районах міст і великих торгових центрах по всій Україні. Компанія має успішний досвід впровадження проектів споживчого кредитування клієнтів, які роблять покупки онлайн, співпрацює з провідними інтернет-магазинами України. Контакт-центр «КредитМаркет»: 0-800-308-707

«Pickup»: нова програма on-line кредитів у «Фокстрот»

12 травня компанія «Фінансовий Брокер» запустила нову послугу «Pickup» - онлайн оформлення споживчого кредиту в одній з найбільших в Україні торговельних мереж побутової техніки та електроніки 

Програма інтернет-кредитування за допомоги кредитних експертів «Фінансового Брокеру» реалізується за допомогою сайту foxtrot.com.ua та надає можливість покупцям отримати від банків-партнерів кредит на купівлю товару у всіх супермаркетах торговельної мережі «Фокстрот. Техніка для дому». Алгоритм послуги простий: відповідно до умов «Pickup», клієнт замовляє кредит через call-центр та приходить у магазин вже з готовим рішенням від банка-партнера, оформлює документи в кредитній зоні у експерта «Фінансового Брокера» та одразу забирає товар з «Фокстроту».

У компанії говорять, що на процес оформлення кредиту покупець витратить не більше15 хвилин часу, адже заявка, заповнена завчасно у режимі он-лайн на момент спілкування покупця із експертом «Фінброкеру» вже буде розглянута одночасно декілька банками-партнерами - «Альфа Банком», OTП-банком та «КредитМаркетом».

«Фінансовий Брокер» відзначає основні переваги програми «Pickup» – результативність та швидкість онлайн процесу кредитування. – Очікуємо, що «Pickup» стане популярною послугою, адже на те є три об’єктивні причини: ринок кредитування в Україні пожвавився, «Фокстрот» як лідер ринку має високий рівень лояльності покупців та трафіку on-line та off-line клієнтів, а кредитні експерти «Фінансового Брокеру» та банки-партнери готові надати якісні послуги, - говорить Тетяна Віканова, виконавчий директор компанії «Фінансовий Брокер». - Консультацію під час оформлення кредиту забезпечать більш 200 кредитних експертів «Фінансового Брокеру» в 163 магазинах популярного ритейлера «Фокстрот».

- Програма «Pickup» гармонійно інтегрується у omnіканальну стратегію розвитку мережі «Фокстрот» та надає нашим покупцям якісні послуги кредитування із заощадженням часу, - прокоментував подію виконавчий директор торговельної мережі «Фокстрот» В’ячеслав Поврознік.

Довідка: «Pickup» - друга за рахунком онлайн-програма кредитування за сприяння «Фінансового Брокеру» на ринку України. Так, у квітні 2016 року одразу на двох популярних інтернет-майданчиках - www.foxtrot.ua і www.5ok.com.ua стартувала онлайн-послуга споживчого кредитування від кредитних експертів компанії «Фінансовий Брокер» у партнерстві з «Альфа Банком» та «ОТП-банк».

«Фінансовий Брокер» має трирічний досвід успішної роботи в 180 магазинах мережі «Фокстрот» та 350 магазинах немережевого роздробу, а також у більш, ніж 1000 торгових точках агентів / відділеннях банків-партнерів. Кредитні експерти «Фінансового Брокер» оформлюють споживчі та грошові кредити, страхові та карткові продукти, займаються управлінням ризиків своїх клієнтів та банків-партнерів.

ТМ «Фокстрот. Техніка для дому» є провідною роздрібною мережею з продажу електроніки та побутової техніки в Україні, а також лідером у своїй категорії за рівнем знання, відвідування та покупок за даними TNS Ukraine (MMI за 4 квартал 2015 року). «Фокстрот» визнаний лідером за динамікою розвитку власних торгових марок серед українських ритейлерів у рамках національної премії серед виробників і ритейлерів «Private Label -2015». Станом на квітень 2016 року в Україні налічується 180 супермаркетів ТМ «Фокстрот. Техніка для дому». Магазини представлені в 89 обласних і районних центрах України, при цьому їх торгова площа складає близько 160 000 кв.м. 
 

Конференція в колі партнерів

5 квітня в Києві відбулася перша практична конференція фінсектору України про продажі «FinSales 2016: Побудова Продажу Фінансових Послуг». Серед лекторів – партнери «Фінансового Брокеру».

Провідні топ-менеджери фінансових і страхових установ України розповіли про продажі продуктів в умовах кризи довіри, поділилися новими моделями співпраці з бізнесами та інструменти підвищення конверсії.

Андрій Малахов, директор департаменту альтернативних каналів продажів IdeaBank розповів, як успішно кредитувати в час кризи. Олексій Пузняк, віце-президент «Альфа-Банк Україна» представив спільний з «ЕКОмаркет» кейс про продажі кредитних і страхових продуктів на майданчику ритейлера. Сергій Караулов, начальник Управління CRM «Банку Михайлівський» провів лекцію «Збільшення ефективності крос-продажів за рахунок збагачення даних і аналітики». Активну участь в роботі форуму взяла виконавчий директор компанії «Фінансовий Брокер» Тетяна Віканова. - Цікаво було почути думку однодумців і партнерів (а в деяких випадках – і конкурентів), – розповіла Тетяна Віканова. – Дуже корисною була статистика GFK і мені сподобалося скайп інтерв'ю з віце-президентом «Тінькофф Банку» Артемом Ямановим.

«Вибирайте партнера, з яким комфортно, і ви говорите однією мовою», – зазначила під час виступу Олена Суторміна, директор департаменту розвитку альтернативних продажів Страхової компанії «Арсенал Страхування».

Онлайн-кредити від «Фінброкера»

6 квітня 2016 року одразу на двох популярних інтернет-майданчиках - www.foxtrot.ua і www.5ok.com.ua стартувала онлайн-послуга споживчого кредитування від оператора «Фінансовий Брокер»

Тенденція активного проникнення інтернету в рітейл триває. Реагуючи на тренди омніканальних продажів, «Фінансовий Брокер» побудував дієву і оперативну систему співпраці з видачі споживчих кредитів через інтернет.


Так, для оформлення онлайн-кредиту клієнт звертається із заявкою через сайти www.foxtrot.ua і www.5ok.com.ua. Заявку бере в роботу співробітник call-центру і через 15 хвилин отримує рішення через програмне забезпечення «Фінансового Брокера» від банку-партнера. При цьому покупець має дві можливості підписання кредитного договору: вдома, куди представник банку привозить документи, або в будь-якому магазині, де працюють кредитні консультанти «Фінансового Брокера».

Offline-консультацію забезпечать більш 200 консультантів проекту в 163 магазинах популярного рітейлера «Фокстрот» та ще дві сотні кредитних експертів на 150 торговельних майданчиках немережевого роздробу в усіх регіонах України.

Бренди «Фокстрот» і «5ok» були обрані «Фінансовим Брокером» як надзвичайно гнучкі до інтернет-інновацій, зі стабільно зростаючим трафіком, а також пулом лояльних покупців.


- Пророцтво Білла Гейтса про те, що «якщо тебе немає в інтернеті, то ти не існуєш» можна було б назвати суб'єктивною думкою, але з аналітикою продажів сперечатися марно, – коментує вихід проекту в онлайн виконавчий директор «Фінансового Брокера» Тетяна Віканова. – За останні 5 років частка B2C інтернет-продажів в Європі зросла вдвічі. Й ця прогресивна динаміка підказує продавцям, в тому числі українським, необхідність вживати енергійних заходів щодо змін бізнес-процесів. Ми впевнені, що станемо ефективними посередниками між банком і онлайн-покупцем.

- Омніканальність, котра поєднує онлайн- і оффлайн-формати, – дієва стратегія розвитку рітейлу, – говорить виконавчий директор мережі «Фокстрот» В'ячеслав Поврозник. – Так, не зважаючи на непростий 2015 рік, ми змогли збільшити продажі через інтернет-канал більш ніж на 20% в гривні. Тому розцінюємо вихід проекту «Фінансовий Брокер» в інтернет-магазин «Фокстрот» як вірний крок назустріч споживачеві. 

Фотоконкурс #ФінБрокерВЕСНА назвав лідерів

У проекті «Фінансовий Брокер» визначили найяскравіші весняні фотообрази співробітниць та «Міс глядацьких симпатій» 

З першими теплими днями весни розквітає добрими емоціями наш світ. Любові і краси будням у «Фінансовому Брокері» додав фотоконкурс #ФінБрокерВЕСНА, що проводився з 22 лютого по 11 березня. Всього в акції взяли участь 19 співробітниць проекту «Фінансовий Брокер», які надіслали організаторам фотоконкурсу свої перші весняні фотографії з хештегом # ФінБрокерВЕСНА.

Члени журі оцінювали фото співробітниць за критеріями: наявність листа з хештегом, весняний антураж, емоційність героїні фотографії, а також якість привітання колег з початком весни. Лідерів визначали чоловіки-колеги, що працюють в проекті «Фінансовий Брокер», – Олександр Гринько, регіональний менеджер обох мереж, а також Максим Іскендеров та Олександр Петров (центральний офіс, відділ ІТ-підтримки).

У результаті, фотоконкурс #ФінБрокерВЕСНА назвав переможцями двох співробітниць, які вразили членів журі своєю жіночністю, проактивністю і сонячним настроєм. Переможницею серед колег-учасниць з мережі «Фінансовий Брокер – Експрес» стала Юлія Коцовська (м.Коломия). Юлі вдалося принести весну на вулиці свого міста і підкорити наше журі своєю активністю! Переможницею серед співробітників мережі «Фінансовий Брокер – «Фокстрот» стала Тетяна Говорущак (м. Мелітополь). Журі зачарувало це фото, адже навіть крізь похмуру, непривітну погоду Таня показала справжнє наближення весни!


А 31 березня свою симпатію вибрали передплатники сторінки «Фінансового Брокера» у Фейсбуці – https://www.facebook.com/finbroker Найбільшу кількість «лайків» отримала наша колега, Олена Мельник з м.Хмельницький. Дівчина зачарувала всіх своєю посмішкою на тлі квітучої сакури.


- Весна триває, і нехай ці яскраві дні дарують море позитивних емоцій та нових звершень кожному співробітнику «Фінансового Брокера», нашим партнерам і клієнтам! – привітала всіх виконавчий директор проекту Тетяна Віканова. 


Одна з переможниць фотоконкурсу Юлія Коцовська разом із колективом торгової точки, де надає послуги "Фінансового Брокера", вже завела традицію - перед початком робочого дня в дружній компанії пити каву, приготовану у виграній кавоварці. 


А подарунок для переможниці голосування в Фейсбуці - ще в дорозі. Це чудовий символ року - мавпочка: щоб Олені так само щастило і в конкурсах, і в роботі.

GfK Ukraine про довіру покупців до наших клієнтів


Днями дослідницька компанія GfK Ukraine поділилася результатами незвичайного опитування, яке вона проводила на початку 2015 року. Тисячі респондентів показали список із 33 українських компаній зі сфер ритейлу, інтернет-бізнесу, мобільного зв'язку і пошти. Їх запитали: якби ці компанії надавали до того ж і фінансові послуги, то кому б ви довірили свої гроші? Під фінансовими послугами малося на увазі відкриття депозитів і кредитів, банківських рахунків, проведення грошових переказів, оплата послуг, емісія банківських карт.

Серед лідерів опинилися найбільші мобільні оператори «Київстар» і «МТС Україна», національний поштовий оператор «Укрпошта». Торгівельна мережа «Фокстрот. Техніка для дому» посіла 6 місце у топ-10 українських компаній, які клієнти хотіли би побачити в ролі банків. Із 2013 року в мережі «Фокстрот» успішно реалізується проект «Фінансовий Брокер», який допомагає покупцеві отримати споживчі кредити без представництва банків безпосередньо у торговому залі.

- У ритейлерів дійсно великий потенціал для роботи на фінансовому ринку і можливість надавати фінансові послуги не тільки для збільшення продажів, а і для розвитку додаткових бізнесів, – вважає керівник проекту «Фінансовий Брокер» у мережі «Фокстрот», директор компанії «Сучасні фінансові рішення» Тетяна Віканова. – Довіра покупців – це найцінніший капітал компанії і ми активно працюємо з ним в останні роки. Серед наших недавніх інновацій – допомога в оформленні додаткових страхових і карткових продуктів, кеш-кредитів.

Тетяна Віканова розповіла, що, оформляючи споживчий кредит на покупку товару в магазині «Фокстрот», брокер може запропонувати покупцеві оформити його відразу на кредитну карту від ПАТ «Альфа Банк». При цьому власник почне отримувати бонуси від кожної покупки в мережі партнерів MAXI, куди входять різні підприємства сфери розваги, краси і здоров'я, ресторани та заправки. Через 14 днів після оформлення позики банк встановлює клієнту кредитний ліміт без звернення у відділення.

Крім того, існують цікаві пропозиції на оформлення грошових кредитів на різні потреби і поліси від одного з лідерів страхування – ПАТ «Арсенал Страхування». У «високий сезон» планується запуск нового цікавого пакетного продукту – програми «Непосида», що включає в себе страхування здоров'я дітей, сервісу повернення втрачених речей та надання батькам інформації про місцезнаходження дитини.