page

Для ритейлуПереваги роботи з «Фінансовим Брокером» для ритейлерів

Підключаючись до системи «Фінансового Брокера», Ваш бізнес отримує:

1. Зростання продажів / середнього чеку. Оформлення споживчих і грошових кредитів за допомогою співробітника «Фінансового Брокера» допомагає значно наростити прибуток торгової точки, залучаючи до магазину ті категорії людей, які з різних причин не могли дозволити собі дорогі покупки. До того ж, розмаїття банків, куди відправляються клієнтські заявки, гарантує значно більшу ймовірність отримання ними кредиту.
Із досвіду в деяких торгових точках ритейлерів: завдяки системі «Фінансового Брокера» середній відсоток схвалення клієнтських заявок на кредит виріс до 87%. А чистий прибуток супермаркетів зріс на 37%!

2. Збільшення заробітку з 1 м2. Один експерт «Фінансового Брокера» може замінити представників із 10 різних банків, а значить – економить торгову площу магазину для ваших прилавків. Розширивши місце, наші клієнти зможуть представити більш значний спектр асортименту та реалізувати більше товару.
Із досвіду в ритейлі: у магазині успішно працює 1 співробітник «Фінансового Брокера» замість 6 представників різних банків і страхових компаній.

3. Приріст кількості лояльних клієнтів. За допомогою «Фінансового Брокеру» Ваша торгова точка, як справжній чарівник, виконуватиме бажання клієнтів, заощаджуючи їх час і гроші. Покупці більше не будуть самостійно шукати банк, підбирати більш вигідні умови, шукати «підводні камені» в договорах. Їх грамотно проконсультує співробітник «Фінансового Брокера». Система «Фінансового Брокера» збереже безцінний час покупця (адже, замість 10 заявок заповнюється тільки 1). А вдячні відгуки задоволених клієнтів посилять популярність продавця і сформують його позитивний імідж. Оперативність видачі необхідного кредиту посилить це позиціонування вашого магазину як новатора, який піклується про максимальний комфорт своїх покупців
Із досвіду в ритейлі: час на оформлення однієї заявки та отримання споживчого кредиту зменшився з 40 до 15 хвилин!