page

ТорговіРитейл
Проект «Фінансовий Брокер» реалізується у торговельній мережі «Фокстрот» із 2013 року. Зона сучасного фінансового сервісу організована в 162 магазинах провідного ритейлера побутової техніки та електроніки в Україні. З 2013 р. у прогресивну систему «єдиного вікна» видачі споживчих кредитів було інтегровано 11 партнерів («Альфа Банк», «ПУМБ», «Кредит Маркет», «Укрсиббанк», «Платинум-банк», «Форвард-банк», OTP-банк, Ideabank тощо).

Немережеві магазини
Проект «Фінансовий Брокер» першим в Україні успішно побудував спеціальну мережу співробітників для роботи на немережевих торгових майданчиках. Сьогодні ми працюємо в більше 100 магазинах немережевого роздрібу по всій Україні.

Ми суттєво розширили географію, «підкоривши», таким чином, міста з населенням менше 100 тис. жителів.

Схема NST
Ми не припиняємо вчитися: постійно стежимо за передовими технологіями, що дозволяють нам створювати нове покоління унікальних продуктів.

Проект «Фінансовий Брокер» надає повний комплекс IT-рішень для видачі споживчих кредитів. Також є можливість надання власного софту в користування. У результаті, користувач софту отримує розширення своєї клієнтської бази шляхом оформлення кредитів через банки-партнери, які включені в «єдине вікно» «Фінансового Брокера». Система вже успішно зарекомендувала себе в ряді великих українських банків.

Незалежно від моделі партнерства ми несемо спільну відповідальність за розробку та створення продуктів, якими можемо пишатися і ми, і наші клієнти.